Išpardavimas
Mediena
Plotis
Padengimas
Šakotumas
Atspalvis

 

Bjelin švediškos kietinto parketlentės – tai ypatingai atsparios parketlentės. Jų paviršius stiprinamas ne tik padengiant alyva su kietojo vaško dalelėmis arba kietu matiniu laku, bet ir sukietinant paviršių inovatyvios patentuotos technologijos dėka. Lyginant su tradicinėmis ąžuolo grindimis ši technologija kelis kartus padidina parketlentės tvirtumą, atsparumą ir ilgaamžiškumą. Jos puikiai tinka ne tik Jūsų namams, bet ir normalaus intensyvumo viešosioms erdvėms.

Bjelin kietintos parketlentės išsiskiria ypatingai dideliais matmenimis. O Bjelin gamintojas – ypatingu atidumu klientui. NAUJIENA – ieškantiems patogumo, paprastumo ir dar mažesnės kainos – nuo šiol galite įsigyti ir 151 mm pločio kietintų parketlenčių. Ties kiekvienu dekoru yra nurodomas plotis ir kiti matmenys.

Matmenys:

S – 151 x 1170 x 9,2 mm
M – 151 x 2000 x 9,2 mm
L – 180 x 2000 x 9,2 mm
XL – 206 x 2200 x 11 mm
XXL – 271 x 2378 x 11 mm

 

Išskirtinai tvirtos ir atsparios

Visiškai natūralios parketlentės yra neįprastai atsparios aukštakulniams, vaikų išdaigoms, naminių gyvūnų šėlionėms – pergyventi dėl galimų įdaužų nebereikės. Lentų paviršius jau yra padengtas alyva su kietuoju vašku arba kietu matiniu laku, apsaugančiais nuo drėgmės ar išsiliejusių spalvotų produktų. Kaip bebūtų sukietintas paviršius yra tikro kietmedžio, todėl gali braižytis. Yra svarbu teisingai rūpintis grindimis ir laikytis rekomenduojamų instaliavimo, priežiūros bei naudojimo instrukcijų.

Parketlenčių sukietinimas

Bjelin parketlentės sukietinamos medienos sluoksnį įpresuojant į aukšto spaudimo medienos pluošto plokštę esant aukštai temperatūrai ir slėgiui. Pastaroji plokštė padengiama medžio pudros, sakų, pigmentų mišiniu, kuris užpildo viršutinio medienos sluoksnio poras iš apačios taip dar labiau sukietindamas ir sutvirtindamas parketlentę. Lyginant su tradicinėmis ąžuolo grindimis ši inovatyvi patentuota technologija kelis kartus padidina parketlentės tvirtumą, atsparumą ir tarnavimo trukmę.

Bfl-S1 degumo klasė

Tai kone pirmosios medinės parketlentės, tinkamos visuomeniniams objektams, kuriuose vienas iš svarbiausių reikalavimų grindims yra degumo klasė Bfl-S1. Šios grindys tinkamas pasirinkimas – biurams, laukiamiesiems, parduotuvėms, butikams, bibliotekoms, muziejams. Nerekomenduojamos – šlapioms ir drėgnoms patalpoms (kaip vonių kambariai, saunos, baseinų rūbinės ir pan.).

Šildomoms grindims

Šios parketlentės yra tinkamos šildomoms grindims. Puikiai tinka šildymo vandeniu sistemoms arba elektros šildymo sistemoms su grindų jutikliais, palaikančiais 27°C paviršiaus temperatūrą

 

Plačios

Sukietintos parketlentės išsiskiria ypatingu – 208 mm arba 273 mm – pločiu. To dėka galime džiaugtis ne tik tvirtomis gražiomis grindimis, bet ir erdvesnėmis patalpomis – platesnės lentos optiškai didina patalpas.

Ekologiškos ir tvarios

Gamybos procesas yra itin tvarus – gamintojas iš kiekvieno kubinio metro medienos pagamina iki 10 kartų daugiau galutinio produkto. Kiekvienas rąstas yra maksimaliai išnaudojamas – sistema apskaičiuoja kaip optimaliai rąstą padalinti. Visa mediena, kuri netinkama pagaminti viršutiniam lentos sluoksniui, ar pjuvenos, atlikusios gamybos procese, yra naudojamos pagaminti užpildus ar medienos pudrą. Tai panaudojama tiek kietintų parketlenčių (Woodura®), tiek plytelių iš Nadura® keramikos kompozito sluoksniams gaminti. Niekas neišmetama.

Rakinimo sistema puikiam rezultatui

Parketlentėms panaudota pažangi technologinių inovacijų įmonės Välinge 5G® rakinimo sistema. Jos dėka parketlentes “sujungsite” lengviau nei visada. Pasidarykite patys ar minimizuokite profesionalios pagalbos trukmę. Rakinimo sistema įgalina įrengti didelius plotus be temperatūrinių siūlių (25 x 25 m) simetriškose kvadratinėse arba stačiakampėse patalpose. Taip pat parketlentes jungti su Nadura® keramikos kompozito plytelėmis, turinčiomis tokią pačią rakinimo sistemą

Plonos, todėl patogios instaliuoti

Paprastai plačios parketlentės būna ir storos. Medienos sukietinimo technologija įgalina pagaminti plačias, bet plonas – 11 mm storio – parketlentes. Todėl Jums nereikės keisti durų ar atlikti kitų kainuojančių pakeitimų patalpose.