Švediškos kietinto ąžuolo parketlentės Bjelin – tai ypatingai atsparios parketlentės, kurių paviršius sukietintas patentuotos technologijos dėka. Lyginant su tradicinėmis ąžuolo grindimis ši technologija tris kartus padidina parketlentės tvirtumą, atsparumą ir ilgaamžiškumą.

Tvirtumas išgaunamas specialiu mišiniu užpildant natūralios medienos poras ir supresuojant šį sluoksnį su medžio plaušo plokšte. Taip sukuriama parketlentės išskirtinė išvaizda ir sukietinamas paviršius.

Visiškai natūralios parketlentės yra ypatingai atsparios aukštakulniams, vaikų išdaigoms, naminių gyvūnų šėlionėms. Atlaiko netikėtus sunkiosios buitinės ir elektroninės technikos smūgius.

Jums nebereikės pergyventi dėl galimų įdaužų ar kitų žymių. Šiurkštintas šukuotas paviršius jau yra padengtas alyva su vašku, todėl parketlentės yra atsparios drėgmei bei išsiliejusiems spalvotiems produktams.

Dėl ypatingo atsparumo šios lengvai montuojamos parketlentės yra tinkamos beveik bet kuriai patalpai namuose bei komercinėse patalpose. Malonios ir jaukios vaikščioti basomis, liesti rankomis. Taip pat išsiskiria ypatingu – 223 mm arba 283 mm pločiu.

Šios parketlentės yra tinkamos šildomoms grindims bei rekomenduojamos kloti ,,plaukiojančiu“ būdu – tai yra, ne klijuojant prie pagrindo, o sutvirtinant tvirto parketlentės užrakto pagalba.

Sustabdykite purvą prie įėjimo!
Rekomenduojoma prie pagrindinio įėjimo iš lauko pakloti kilimėlį batams nubraukti, taip pat ,,dosnų” kilimėlį viduje. Visuomeninėse patalpose prie įėjimo rekomenduojama įrengti specialius didelius kilimėlius, kurie sumažins valymo ir priežiūros išlaidas. Reguliarus valymas dulkių siurbliu ar vos drėgna grindų šluoste yra tinkamas. Sausas valymas: kasdien rekomenduojama valyti šluota, dulkių siurbliu ir, jei reikalinga, vos drėgna grindų šluoste.

Matmenys

Bjelin kietinto ąžuolo parketlentės yra ypatingai plačios. Jos gaminamos skirtingų pločių – nuo 210 mm iki 283 mm taip atskleidžiant natūralią ąžuolinių grindų išvaizdą.

Visi matmenys:

Plačiosios – 283 x 2379 x 11 mm
Mažiau plačios – 276 x 2379 x 11 mm
Plačios – 223 x 2379 x 11 mm
Siauresnės – 210 x 2379 x 11 mm
Kolekcija “Professional” – 187 x 2000 x 11 mm

Atsparumas ir kietumas

Bjelin kietintos ąžuolo parketlentės yra ypatingai atsparios aukštakulniams, vaikų išdaigoms, šėliojančių naminių gyvūnų nagams. Nukritus lygintuvui, sunkiai vazai, įrankiui ar metalinei žaislinei mašinai Jums neteks jaudintis dėl likusios įdaužos.

Paviršius sukietintas sujungiant ploną medienos sluoksnį ir medžio pluošto plokštę patentuotos technologijos dėka. Specialiu medžio dulkių ir sakų mišiniu užpildomos medienos poros, paskui parketlentė presuojama.

Taip sukuriama parketlentės išskirtinė išvaizda ir sukietinamas paviršius. Lyginant su tradicinėmis ąžuolo grindimis ši technologija tris kartus padidina parketlentės tvirtumą, atsparumą ir ilgaamžiškumą.

Lentos paviršius padengiamas alyva su vaško dalelėmis suteikiant grindims ypatingas savybes. Jūs net po paros drėgna šluoste lengvai nuvalysite burokėlius, kavą ar raudoną vyną! Kietinto ąžuolo parketlentės atitinka IC4 atsparumo smūgiams lygį.

ATSPARUMASkietumas

Parketlentės sluoksniai

BJELIN illustration 03_new

  1. Ąžuolo sluoksnis, dengtas alyva su vaško dalelėmis.
  2. Medienos pudros sluoksnis.
  3. Aukšto spaudimo drėgmei atspari medienos plaušo plokštė.
  4. Stabilizuojantis sluoksnis fanera.
Tvarumas ir ekologija

image1Bjelin parketlenčių gamintojas viso medienos apdirbimo proceso metu išlaiko ekologiškumo standartus. Medienos ištekliai išnaudojami optimaliai, tuo pačiu sukuriami išskirtiniai tikro medžio interjerai. Naudojant labai ploną medžio sluoksnį vietoj įprasto storesnio pagaminama žymiai daugiau grindų lentų iš kiekvieno kubinio metro medienos.

Kiekvienas rastas yra maksimaliai išnaudojamas – sistema apskaičiuoja kaip optimaliai rastą padalinti. Visa mediena, kuri netinkama pagaminti viršutiniam lentos sluoksniui, ar pjuvenos, atlikusios gamybos procese, yra naudojama kaip užpildas antram sluoksniui. Niekas neišmetama.

image2

Šakotumo tipai

Šukuotas šių plačių parketlenčių paviršius suteikia ypatingą natūralumo pojūtį liečiant. O akis malonina skirtingas ąžuolo šakotumas – Select, Rustic ir Antique.

Select tipo parketlentės – aukščiausios kokybės, rinktinio ąžuolo, tolygios spalvos ir itin mažo šakotumo. Tai grindims suteikia vientisumo ir švaros.

Rustic tipo parketlentėms būdinga šiek tiek šakotumo, šerdinių spindulių, sakingos medienos pėdsakų. Šio tipo parketlentės pasižymi įvairiais atspalviais, išryškinančiais natūralius medienos bruožus. Rustic tipo grindys patalpoje padeda sukurti išskirtinį sodybos ar vintažinį stilių.

Antique tipo parketlentėms būdingas didžiausias šakotumas, šerdiniai spinduliai ir sakingumo pėdsakai. Taip išgaunama dar didesnė parketlentės spalvų gama. Taip pat medienai būdinga antikinė išvaizda. Glaistu užpildyti įtrūkimai viršutiniame ąžuolo sluoksnyje suteikia patalpai ypatingai šarmingą charakterį.

Degumo klasės Bfl-S1 sertifikatai
Garantija

Bjelin – kietinto ąžuolo parketlentėms suteikiama 20 metų gamintojo garantija.