BerryAlloc® vinilinės grindys (PVC) yra puikus pasirinkimas jūsų namams. Sukurtos profesionalų, ieškant aukštos kokybės ir geros kainos santykio. Vinilinės grindys yra atsparesnės aplinkos veiksniams – skirtingai nuo medinių grindų jos yra mažiau paveikios drėgmei ir temperatūros pokyčiams.
Vinilo grindų danga atspari įbrėžimams, drėgmei, yra labai lengvai prižiūrima, todėl ilgaamžė. Tai viena populiariausių dangų pasaulyje.

Šios grindys puikiai tinka butams, privatiems namams, biurams, erdvėms, kurių šeimininkai ieško išraiškingų raštų, ekologiškų ir lengvai prižiūrimų, aukštos kokybės ir atsparumo, ypač paprastai montuojamų grindų. Jos puikiai tinka komercinėms ir industrinėms patalpoms, tokioms kaip oro uostas, kur yra ypač dideli žmonių srautai.

 

PURE-easy-installation-childsplay_250x250px

Lengva montuoti

BerryAlloc® vinilinės grindys montuojamos naudojant geriausią rinkoje DreamClick® užraktą. Grindų lentelės gali būti jungiamos iš visų keturių pusių. Dėl ištobulintos technologijos, klojant šias grindis nekeliamos dulkės, montuojama sklandžiau ir daug greičiau.

Paklotas nereikalingas

Paklotas nebūtinas

Vinilinės grindys gali būti klojamos ant skirtingų paviršių, tai galite daryti net ant jau esančių grindų. Paklotas po vinilinėmis lentelėmis nėra būtinas. Tačiau jį paklojus grindys tampa minkštesnės, geriau sugeria garsus.

USP_superlight_250pxs

Ypač lengvos

BerryAlloc® vinilinių grindų gamyboje naudojama RCB technologija leidžia jas padaryti 30 % lengvesnes, todėl galite jas itin nesunkiai transportuoti ir kloti. Tai – lengvos ir tvirtos grindys.

PUREwoodtile250x350px

Kurkite savo dizainą

Galite pasiduoti kūrybiškumui ir sukurti unikalų grindų dizainą. Dėl naudojamo DreamClick® užrakto visose keturiose kraštinėse galima jungti net medžio ir plytelių imitacijos lenteles.

 

PURE-silent_250x250px

Tylios ir neslidžios

BerryAlloc® vinilinės grindys yra neslidžios ir pasižymi puikiomis izoliacinėmis savybėmis – jos yra 50 % tylesnės nei kitos LVT klasės grindys. Todėl puikiai tinka ne tik butams, bet ir biurams, parduotuvėms ir pan. PURE kolekcija sugeria garsus iki 10 dB, taip pat negirgžda vaikštant.

Maintenance-2_250x250px

Atsparios vandeniui ir dėmėms

Vinilinės grindys yra padengtos poliuretano sluoksiu, todėl joms reikia mažai priežiūros. Dėl savo atsparumo ši danga puikiai tinka kasdieniam intensyviam naudojimui. Prie šių grindų nekimba dulkės. Jas lengva valyti, tinka įprastinė grindų priežiūra. Valant nereikia saugoti nuo vandens pertekliaus.

PURE-comfort_250x250px

Šildomoms grindims

Vinilinės grindys pasižymi puikiomis šilumos laidumo savybėmis, todėl puikiai tinka šildomoms grindims. Šilumos laidumu konkuruoja netgi su plytelėmis.

PURE-environmentally-friendly_250x250px

100 % perdirbamos ir netoksiškos

BerryAlloc® vinilinės grindys pagamintos iš 100 % perdirbamų ir atsinaujinančių išteklių / medžiagų. Optimizuota gamybos grandinė mažiau teršia aplinką bei sunaudoja daug mažiau elektros energijos. Toksiškų medžiagų išsiskyrimo į orą patalpose klasė – nuo A+ (labai mažai teršalų).

Medžio imitacijos lentelės

Matmenys

PURE XXL planks_tiles_250x350pxGrindų lentelių dydis vizualiai veikia kambario erdvę. Todėl siūlome XXL dydžio lenteles, jas ne tik greičiau suklosite, bet ir vizualiai praplėsite kambario erdvę.

Visi matmenys:

  • PURE Click XXL – 1326 x 204 x 5 mm
  • PURE Click XXL – 1836 x 204 x 5 mm
Atsparumas ir Garantija

BerryAlloc® vinilinių grindų viršutinio sluoksnio storis (sutrumpinimas – v. s. s., angl. wear-layer) nurodo grindų atsparumo klasę. Galimos PURE Click atsparumo klasės:

  • 23 klasė – intensyviam naudojimui gyvenamosiose patalpose – v.s.s. nuo 0,4 mm – 0,55 mm.
  • 32 klasė – bendram naudojimui komercinėse patalpose – v.s.s. 0,4 mm.
  • 33 klasė – intensyviam naudojimui komercinėse patalpose – v.s.s. 0,55 mm.
  • 42 klasė – bendram naudojimui industrinėse patalpose – v.s.s. 0,55 mm.

Garantija:

Kai viršutinio sluoksnio storis 0,4 mm – gyvenamosiose patalpose viso gyvenimo garantija.

Kai viršutinio sluoksnio storis 0,55 mm – gyvenamosiose patalpose viso gyvenimo garantija, o komercinėse patalpose – 10 metų.

UsageClassification23UsageClassification32UsageClassification33UsageClassification42

Techninė informacija (PDF)
Priedai ir priežiūra

Skandinaviškose Grindyse galite įsigyti BerryAlloc® vinilinių grindų priedų (grindjuosčių, tvirtinimo ir jungiamųjų detalių, paklotų) bei specializuotų priežiūros priemonių. Daugiau informacijos pardavimo vietose.

DreamTec underlayACC120x120 End profile alu silver_click vinyl_ACC_120x120 Pure Podium Skirting 60 mm MDFACC120x120 Pure Podium Skirting 60 mm RCBACC120x120 Pure Podium skirting clips 60mm MDFACC120x120 Pure Podium 3 in 1 End profile_ACC_120x120 Reducer Profile Alu silv_click vinyl_ACC_120x120 T Profile alu silver_click vinyl_ACC_120x120 Vinyl Planks Cleaner_ACC_120x120 Vinyl Planks PU protect_ACC_120x120 Vintec_Underlay_ACC_120x120