Ąžuolo trisluoksnės parketlentės EGLUTE – puikus variantas ieškantiems elegantiškų grindų, paprasto montavimo ir plataus spalvų asortimento.

 

Rakinimo sistema puikiam rezultatui

Parketlentėms panaudota pažangi technologinių inovacijų įmonės Välinge 5G® rakinimo sistema. Jos dėka parketlentes “sujungsite” lengviau nei visada. Pasidarykite patys ar minimizuokite profesionalios pagalbos trukmę.

Šildomoms grindims

Šios parketlentės yra tinkamos šildomoms grindims bei rekomenduojamos kloti ,,plaukiojančiu“ būdu – tai yra, ne klijuojant prie pagrindo, o sutvirtinant tvirto parketlentės užrakto pagalba.

Ekologiškos ir tvarios

Dėl tvaraus gamybos proceso gamintojas iš kiekvieno kubinio metro medienos pagamina ženkliai didesnį galutinio produkto kiekį. Kiekvienas rąstas yra maksimaliai išnaudojamas – sistema apskaičiuoja kaip optimaliai rąstą padalinti. Visa mediena, kuri netinkama pagaminti viršutiniam lentos sluoksniui, ar pjuvenos, atlikusios gamybos procese, yra naudojamos pagaminti užpildus ar medienos pudrą. Tai panaudojama tiek kietintų parketlenčių (Woodura®), tiek plytelių iš Nadura® keramikos kompozito sluoksniams gaminti. Niekas neišmetama.

Raskite savo atspalvį

Bjelin siūlo gana platų natūralaus medžio trisluoksnių parketlenčių atspalvių pasirinkimą. Nuo tamsių iki šviesių spalvų.

Ąžuolo trisluoksnės parketlentės EGLUTE išmatavimai – 69 x 345 x 14,6 mm