Chateau kolekcija (prancūzų kalba – tai pilis), kaip rodo pavadinimas, reiškia didingą išvaizdą. Siūlome aukštos atsparumo klasės ir kokybės BerryAlloc® laminatą, klojamą egluės raštu. Jis puikiai tinka visiems Jūsų kambariams.

Išbandykite FloorFit

Išbandykite naująjį BerryAlloc® įrankį – nufotografuokite ir įkelkite savo patalpos nuotrauką bei mygtuko paspaudimu pasimatuokite šias grindis. Filtruose pasirinkite Laminate ir tada Collection Chateau.

Laminatas

dydisGrindų lentelių dydis vizualiai veikia kambario erdvę.
Matmenys – 504 x 84 x 8 mm

 

Durable_250x250px

Gyvenimo garantija

Mums kokybė yra nepaprastai svarbi, todėl siūlome grindis, kuriomis galite pasikliauti. BerryAlloc® suteikia Jūsų namų grindims – viso gyvenimo garantiją. Išbandytos dėl tvirtumo, vandens poveikio, spalvos pokyčio, stabilumo ir nusidėvėjimo.

wood

Beveik kaip tikras medis

Laminatas, parketas ar medinės grindys? Su BerryAlloc® laminatu skirtumus sunku pastebėti. Pajuskite gamtą savo namuose. Palieskite šių laminuotų lentų paviršių ir pajuskite natūralų medžio šiurkštumą.

DPL_newcollection-sizes

Skirtingi klojimo būdai

BerryAlloc® Chateau kolekcija sukurta mėgstantiems klasikinius klojimo raštus bei tiems, kurie nori eksperimentuoti ir susikurti savo. Ieškantiems įkvėpimo siūlome išbandyti eglutės, kopetėlių ir kitus stilius.

Maintenance-1_250x250px

Lengva priežiūra

Grindys, kurios atrodo kaip tikra mediena, bet kurias lengvai galima valyti vandeniu ir muilu? Štai ką siūlome mes. Drėgna šluoste ar šluoste ir šiek tiek ploviklio – viskas, ko Jums reikia, kad jūsų grindys metų metus atrodytų kaip naujos.

 

w700q85_DPL-Accessories_detail_RSH2

Aksesuarai

Atraskite nepriekaištingą Jūsų grindų apdailą. Aksesuarai apima grindjuostes, profilius ir priežiūros produktus.

Green_250px250

Sertifikuotos

Visi mūsų produktai yra sertifikuoti PEFC ™. Tai reiškia, kad laminatas, pagamintas iš medienos, užaugintos švariai tvarkomuose miškuose.

DPL_USP_Made-in-Belgium_250x250

Pagaminta Belgijoje

BerryAlloc® jau daugiau nei 20 metų Belgijoje gamina aukštos kokybės laminatą.

DPL_USP_Scratch-Resistant_250x250

Atsparios įbrėžimams

Šios grindys yra pritaikytos atlaikyti realaus gyvenimo iššūkius.