Tvirtos Parqwood medinės grindys – pajuskite tikrąją gamtos galią

Tik Skandinaviškose Grindyse

BerryAlloc® tvirta medinė grindų danga – aplinką tausojantis išskirtinio grožio ir kokybės produktas. Tai gamtos ir modernių bei tvarių technologijų derinys. Ši medinė grindų danga pasižymi visa puokšte privalumų: natūralios medienos grindų danga traukia akį, suteikia šilumos ir jaukumo pojūtį, yra tvirtesnė už įprastą parketą ir ne mažiau graži bei patvari.

Tvirta medinė grindų danga sukurta su didele pagarba aplinkai. Ji pagaminta iš natūralios medienos, išgaunamos iš atsakingai tvarkomų miškų. Šių medinių grindų išskirtinį tvirtumą lemia išbandyti naujoviški BerryAlloc® sprendimai: ypač atsparus išoriniam poveikiui ir visiškai matinis Ultimtec lakas be tirpiklių, smūgiams atspari didelio tankio medienos plaušo plokštė, kuri yra pagrindinis lentos sluoksnis, bei itin lengvai montuojama lentų užrakinimo sistema.

Šios tvirtos medinės grindys – tarsi žingsnis arčiau gamtos. Subtilia elegancija spinduliuojanti medinė grindų danga padės sukurti įkvepiančią ir nuotaikingą aplinką bet kokio interjero patalpose.

Kodėl verta rinktis Parqwood grindų dangą?

4

Galima lengvai ir greitai sukloti

Parqwood lentų Best Loc® X-Treme užraktas leidžia dar lengviau, paprasčiau ir greičiau sumontuoti grindis. Lentos montuojamos viena po kitos jas paprasčiausiai užfiksuojant. Nereikia jokių įrankių ar klijų. Eglutės rašto Parqwood grindų danga turi OmniLoc užraktą.

2

Pagaminta Prancūzijoje ir Belgijoje

Šios tvirtos medinės lentos gaminamos Prancūzijoje, o eglute klojamos lentelės – Belgijoje. Tai turtingos praktinės patirties, tvarumo ir atsekamumo simbolis.

5

Lengva priežiūra ir atsparumas

Ultimtec lakas be tirpiklių sukuria itin matinę apdailą, kuri yra ypač atspari įbrėžimams ir nusidėvėjimui. Lengvai valomos ir lengvai prižiūrimos tvirtos medinės grindys džiugins ne tik natūraliu grožiu, bet ir ilgaamžiškumu.