Original kolekcija priskiriama 34 klasei / AC6 (aukščiausia atsparumo klasė). Šios kolekcijos grindys labai gerai sugeria garsą, taip pat pasižymi atsparumu vandeniui ir įbrėžimams.

Original kolekcija

Grindų lentelių dydis vizualiai veikia kambario erdvę.
Matmenys – 1207 x 198 x 11 mm

 

DPL_newcollection-sizes

Maksimalus stiprumas

Neprilygstamos tvirtos BerryAlloc® aukšto spaudimo laminuotos grindys puikiai atlaiko didelį srautą, įvairių tipų smūgius ir dideles apkrovas. Atsparumo klasė – 34 | AC6.

5

Lengva priežiūra | ekologiškumas

Aukšto spaudimo laminuotos grindys yra antistatiškos ir lengvai prižiūrimos. Jums tereikės šluostės ir vandens tam, kad Jūsų grindys atrodytų kaip naujos metų metus. Rekomenduojama Norvegijos astmos ir alergijų asociacijos.

6

Garantija visam gyvenimui

BerryAlloc® aukšto spaudimo laminuotoms grindims suteikiama viso gyvenimo garantija gyvenamosiose patalpose ir 10 metų garantija komercinėse patalpose.

2

Sklandus montavimas

BerryAlloc® aukšto spaudimo laminuotas grindis galite montuoti be temperatūrinių siūlių net 225 m² plote arba net 15 metrų ilgyje simetriškoje kvadratinėje arba stačiakampėje patalpoje.

 

3

Aukščiausia kokybė

Tvirtas, patvarus paviršiaus sluoksnis yra atskirai spaudžiamas ir klijuojamas ant pagrindinės plokštės. Dėl šio proceso gaunama žymiai tvirtesnė nei tradicinio laminato lenta ir tvirtas, atsparus dilimui grindų paviršius. Taip pat šios 34 | AC6 atsparumo klasės grindys atsparios įbrėžimams, įdaužoms, smūgiams, žiežirboms, cheminiams valikliams ir dėmėms.

4

Revoliuciniai užraktai

Dėl patvarios ir ypač tvirtos užrakinimo sistemos iš aluminio grindys yra tinkamos intensyvaus srauto patalpoms. ALULOC® užraktas atlaiko iki 1200 kg tempimo jėgą. Todėl šios aukšto spaudimo laminuotos grindys yra tvirčiausios rinkoje.

7

Pagaminta Norvegijoje

Aukšto spaudimo laminuotos grindys yra suprojektuotos ir pagamintos Norvegijoje tausojant gamtą. Šios grindys įkvėptos Skandinavijos gamtos, dizaino ir gyvenimo būdo.

8

Atsparios vandeniui ir tylios

Vandeniui atspari aukšto spaudimo laminuota plokštė su hermetiškais kraštais užtikrina optimalią apsaugą nuo drėgmės. Jau gamykloje integruotas AKUSTINIS PAKLOTAS sumažina triukšmą net iki 19 decibelų.