Bjelin gamintojo švediškos kietinto ąžuolo parketlentės – tai ypatingai atsparios parketlentės. Nuo šiol jos gaminamos mažesnėmis lentomis, skirtomis kloti EGLUTĖS raštu (herringbone). Jų paviršius stiprinamas ne tik padengiant kietu matiniu laku, bet jį sukietinant inovatyvios patentuotos technologijos dėka. Lyginant su tradicinėmis ąžuolo grindimis ši technologija kelis kartus padidina parketlentės tvirtumą, atsparumą ir tarnavimo trukmę. Jos puikiai tinka ne tik Jūsų namams, bet ir normalaus intensyvumo viešosioms erdvėms.

Bjelin kietinto ąžuolo parketlentės EGLUTE yra šiek tiek platesnės nei įprastinės, todėl ypač tinka didelėms erdvėms.

Eglutės lentelės matmenys – 96 x 576 x 11 mm

 

Išskirtinai tvirtos ir atsparios

Visiškai natūralios parketlentės yra neįprastai atsparios aukštakulniams, vaikų išdaigoms, naminių gyvūnų šėlionėms – pergyventi dėl galimų įdaužų nebereikės. Lentelių paviršius jau yra padengtas alyva su kietuoju vašku arba kietu matiniu laku, apsaugančiais nuo drėgmės ar išsiliejusių spalvotų produktų. Kaip bebūtų sukietintas paviršius yra tikro kietmedžio, todėl gali braižytis. Yra svarbu teisingai rūpintis grindimis ir laikytis rekomenduojamų instaliavimo, priežiūros bei naudojimo instrukcijų.

Parketlenčių sukietinimas

Bjelin parketlentės sukietinamos medienos sluoksnį įpresuojant į aukšto spaudimo medienos pluošto plokštę esant aukštai temperatūrai ir slėgiui. Pastaroji plokštė padengiama medžio pudros, sakų, pigmentų mišiniu, kuris užpildo viršutinio medienos sluoksnio poras iš apačios taip dar labiau sukietindamas ir sutvirtindamas parketlentę. Lyginant su tradicinėmis ąžuolo grindimis ši inovatyvi patentuota technologija kelis kartus padidina parketlentės tvirtumą, atsparumą ir tarnavimo trukmę.

Ekologiškos ir tvarios

Gamybos procesas yra itin tvarus – gamintojas iš kiekvieno kubinio metro medienos pagamina iki 10 kartų daugiau galutinio produkto. Kiekvienas rąstas yra maksimaliai išnaudojamas – sistema apskaičiuoja kaip optimaliai rąstą padalinti. Visa mediena, kuri netinkama pagaminti viršutiniam lentos sluoksniui, ar pjuvenos, atlikusios gamybos procese, yra naudojamos pagaminti užpildus ar medienos pudrą. Tai panaudojama tiek kietintų parketlenčių (Woodura®), tiek plytelių iš Nadura® keramikos kompozito sluoksniams gaminti. Niekas neišmetama.

Bfl-S1 degumo klasė

Tai kone pirmosios medinės parketlentės, tinkamos visuomeniniams objektams, kuriuose vienas iš svarbiausių reikalavimų grindims yra degumo klasė Bfl-S1. Šios grindys tinkamas pasirinkimas – biurams, laukiamiesiems, parduotuvėms, butikams, bibliotekoms, muziejams. Nerekomenduojamos – šlapioms ir drėgnoms patalpoms (kaip vonių kambariai, saunos, baseinų rūbinės ir pan.).

 

Rakinimo sistema puikiam rezultatui

Parketlentėms panaudota pažangi technologinių inovacijų įmonės Välinge 5G® rakinimo sistema. Jos dėka parketlentes “sujungsite” lengviau nei visada. Pasidarykite patys ar minimizuokite profesionalios pagalbos trukmę. Rakinimo sistema įgalina įrengti didelius plotus be temperatūrinių siūlių (12 x 12 m).

Jūsų erdvėms

Dėl išskirtinio atsparumo šios lengvai montuojamos parketlentės yra tinkamos beveik bet kuriai patalpai namuose bei visuomeninėse normalaus intensyvumo patalpose. Kadangi jos gaminamos šiek tiek platesnės nei įprastinės, todėl ypač tinka didelėms erdvėms. Nerekomenduojamos vonios kambariuose.

Plonos, todėl patogios instaliuoti

Paprastai plačios parketlentės būna ir storos. Medienos sukietinimo technologija įgalina pagaminti plačias, bet plonas – 11 mm storio – parketlentes. Todėl Jums nereikės keisti durų ar atlikti kitų kainuojančių pakeitimų patalpose.

Šildomoms grindims

Šios parketlentės yra tinkamos šildomoms grindims. Puikiai tinka šildymo vandeniu sistemoms arba elektros šildymo sistemoms su grindų jutikliais, palaikančiais 27°C paviršiaus temperatūrą