Kada paskutinį kartą atradote kažką tikrai naujo grindų pasaulyje? Labai ilgą laiką įprastos keraminės plytelės buvo naudojamos kaip grindų danga daugiausia dėl savo patrauklaus dizaino ir didelio atsparumo dilimui. Gamintojo Bjelin naujosios plytelės iš keramikos kompozito, gaminamos pagal inovatyvią ir patentuotą technologiją Nadura®, kuri išsprendžia keraminėms plytelėms būdingus trūkumus: šaltą prisilietimui paviršių, sudėtingą klojimą, pjaustymą ir nuo meistro įgūdžių ir sėkmės priklausančią skilimo tikimybę. Bjelin YPATINGO kietumo plytelės iš Nadura® keramikos kompozito yra itin lengvai montuojamos, šiltos prisilietimui kaip mediena ir tvirtesnės už keramines plyteles.

 

Naujovė rinkoje – Nadura®

Bjelin plytelės iš Nadura® keramikos kompozito yra inovacija grindų rinkoje. Ypatingai didelis atsparumas nusidėvėjimui ir smūgiams suteikia pranašumą prieš kitas rinkoje esančias grindis.

Kombinuokite su parketlentėmis

Bjelin plytelės iš Nadura® keramikos kompozito gali būti kombinuojamos ir montuojamos kartu su Bjelin kietinto ąžuolo parketlentėmis, turinčiomis tokią pačią rakinimo sistemą. Taigi galite ramiai jungti virtuvės plyteles ir svetainės grindis ar plyteles koridorių praėjimuose su parketlentėmis kabinetuose.

Šiltos paliesti

Įprastos keraminės plytelės tebėra naudojamos kaip patrauklaus dizaino ir didelio atsparumo dilimui grindų danga. Tačiau jos yra šaltos, sunkiai montuojamos ir gali suskilti ant grindų nukritus sunkiam daiktui. Bjelin plytelės iš Nadura® keramikos kompozito yra tokios pat šiltos kaip mediena, bet tvirtesnės už keramines plyteles.

Išskirtinai atsparios

Bjelin plytelės iš Nadura® keramikos kompozito yra atsparesnės dilimui ir smūgiams nei visos kitos tradicinės grindys. Viršutinė grindų dalis – akims panaši į keramiką, bet žymiai tvirtesnė.

 

Užrakinimo sistema

Visos Bjelin plytelės iš Nadura® keramikos kompozito turi pažangią technologinių inovacijų įmonės Välinge 2G/5G rakinimo sistemą. Tai leidžia lengvai ir neklijuojant prie pagrindo įrengti didelius grindų plotus be termosiūlių. O taip pat jas jungti su medinėmis sukietinto paviršiaus parketlentėmis, turinčiomis tokią pačią rakinimo sistemą.

Paprastesnis montavimas

Bjelin plytelės iš Nadura® keramikos kompozito yra tobula alternatyva kitoms grindų dangoms, tokioms kaip keramika, akmuo ir porcelianas – dėl paprastesnio ir daug greitesnio montavimo.

Draugiška aplinkai gamyba

Gamybos procese nepanaudotų medžiagų nėra. Medienos likučiai yra perdirbami ir naudojami medienos pudrai paruošti. Trumpesnis gamybos procesas ir gamtai draugiškas išteklių paskirstymas leidžia sumažinti energijos sąnaudas ir pagaminti ekologiškiau nei tai daro tradicinių keraminių plytelių gamintojai.

Ilgaamžiškumas

Nadura® grindys išlaiko savo spalvą metai iš metų – skirtingai nei kai kurios žemo atsparumo laminuotos grindys, kurių atspausdinti raštai per laiką nusidėvi. Absoliutus šios technologijos pranašumas yra tai, kad miltelių sluoksnis yra vientisas ir spalviškai vienodas.

Matmenys:

  • Ilgis: 584 mm
  • Plotis: 283 mm
  • Aukštis: 10,5 mm