BerryAlloc® Spirit Pro ir XL kolekcijų vinilinės grindys yra atsparesnės ir reikalaujančios mažai priežiūros. Tai puikus pasirinkimas jūsų namams ar komercinėms patalpoms. Pasirinkus atsparesnes vinilines grindis jums nereiks ieškoti kompromiso tarp atsparumo, kainos ir estetinės išvaizdos. Ypač jei renkatės grindis, kurios Jums tarnaus ilgai.

 

Spirit USP_Just like real wood

Visai kaip medinės

Ieškote atsparumo, tačiau trūksta to “tikrų medinių” grindų jausmo? Nuo šiol perbraukę ranka per Spirit kolekcijos vinilines grindis pajausite tikrų medinių grindų tekstūrą. Jums nebereikės ieškoti kompromiso tarp savo kokybės standartų ir estetinių poreikių.

Spirit USP_Easy to clean

Turinties vaikų ir augintinių

Spirit kolekcijos vinilinė grindys yra padengtos dėmėms ir drėgmei atsparia danga leidžiančia valyti greičiau ir lengviau. Grindys sukurtos tarnauti ilgam, todėl atlaiko vaikų ir augintinių žaidimusm ar net intensyvias šokio pamokas. Naudodami tinkamus gaminius, dar labiau prailginsite savo vinilinių grindų tarnavimo laiką.

Spirit USP_All about stability

Stabilios

Nesvarbu, kur gyvenate, dėl ištobulintos technologijos ir tinkamos grindų priežiūros Spirit vinilinės grindys išlaiko savo savybes net ir prie staigių temperatūros svyravimų. Galite jaustis saugiai jas išklojus saulėtame ar drėgname kambaryje. Šios grindys puikiai tinka įsirengti šildomoms grindims.

Spirit USP_Easy to install

Paprastas montavimas

Spirit kolekcijos vinilinės grindys gaminamos su garsą sugerenčių paklotu ir montavimą lengvinančiu užraktu. Dėl ištobulintos technologijos, klojant šias grindis nekeliamos dulkės, montuojama sklandžiau ir daug greičiau. Šias grindis galima kloti ant jau esančių grindų ar kitų paviršių.

 

Spirit USP_Big tile size

Išskirtiniai didelės

Atraskite prabangias, prailgintas vinilinės lentas, kurios padaro jūsų erdvę dar didesnę. Jei jums labiau patinka plytelės, galite mėgautis išskirtinių matmenų plytelėmis (net 60 cm ant 90 cm). Aukštos kokybės apdaila garantuoja namų ir komercinį komfortą.

Spirit USP_Soundproof

Tylios

Nuolatos girdite, kaip vaikšto jūsų kaimybai/vaikai? Spirit kolekcijos vinilinės grindys gaminamos kartu su akustiniu paklotu. Šis paklotas leidžia iki 20 decibelų sumažinti triukštą grindimą vaišktant.

Spirit USP_Waterproof

Atsparios drėgmei

Ieškote grindų, kurios būtų tinkamos drėgnoms patalpoms? Šias vinilines grindis galite kloti tiek vonios kambaryje, tiek rūsyje. Net ir pastoviai viekiamos drėgmės šios grindys išlaiko savo išvaizdą ir savybes.

Spirit USP_Phtalate free

Be ftalatų

Šios grindys pagamintos taip, kad būtų išvengta kenksmingų medžiagų išsiskyrimo. Spirit pranokstą ftalatų kiekio vinilinėse grinyse Europos standartą ir šių junginių atsisako iš viso. Taigi joms suteiktas A+ klasės pažymėjimas kalba pats už save.

Medžio imitacijos lentelės

Matmenys:

  • Spirit XL kolekcija 1830 x 228 x 5.50 mm
  • Spirit Pro kolekcija 1511 x 228 x 5.50 mm