Švediškos kietinto ąžuolo parketlentės Bjelin – tai ypatingai atsparios parketlentės, kurių paviršius sukietintas patentuotos technologijos dėka. Lyginant su tradicinėmis ąžuolo grindimis ši technologija tris kartus padidina parketlentės tvirtumą, atsparumą ir ilgaamžiškumą.

Tvirtumas išgaunamas specialiu mišiniu užpildant natūralios medienos poras ir supresuojant šį sluoksnį su medžio plaušo plokšte. Taip sukuriama parketlentės išskirtinė išvaizda ir sukietinamas paviršius.

Visiškai natūralios parketlentės yra ypatingai atsparios aukštakulniams, vaikų išdaigoms, naminių gyvūnų šėlionėms. Atlaiko netikėtus sunkiosios buitinės ir elektroninės technikos smūgius.

Jums nebereikės pergyventi dėl galimų įdaužų ar kitų žymių. Šiurkštintas šukuotas paviršius jau yra padengtas alyva su vašku, todėl parketlentės yra atsparios drėgmei bei išsiliejusiems spalvotiems produktams.

Dėl ypatingo atsparumo šios lengvai montuojamos parketlentės yra tinkamos beveik bet kuriai patalpai namuose bei komercinėse patalpose. Malonios ir jaukios vaikščioti basomis, liesti rankomis. Taip pat išsiskiria ypatingu – 223 mm arba 283 mm pločiu.

Šios parketlentės yra tinkamos šildomoms grindims bei rekomenduojamos kloti ,,plaukiojančiu“ būdu – tai yra, ne klijuojant prie pagrindo, o sutvirtinant tvirto parketlentės užrakto pagalba.

Sustabdykite purvą prie įėjimo!
Rekomenduojoma prie pagrindinio įėjimo iš lauko pakloti kilimėlį batams nubraukti, taip pat ,,dosnų” kilimėlį viduje. Visuomeninėse patalpose prie įėjimo rekomenduojama įrengti specialius didelius kilimėlius, kurie sumažins valymo ir priežiūros išlaidas. Reguliarus valymas dulkių siurbliu ar vos drėgna grindų šluoste yra tinkamas. Sausas valymas: kasdien rekomenduojama valyti šluota, dulkių siurbliu ir, jei reikalinga, vos drėgna grindų šluoste.

Bjelin kietinto ąžuolo parketlentės yra ypatingai plačios. Jos gaminamos skirtingų pločių – nuo 210 mm iki 283 mm taip atskleidžiant natūralią ąžuolinių grindų išvaizdą.

Visi matmenys:

Plačiosios – 283 x 2379 x 11 mm
Mažiau plačios – 276 x 2379 x 11 mm
Plačios – 223 x 2379 x 11 mm
Siauresnės – 210 x 2379 x 11 mm
Kolekcija „Professional“ – 187 x 2000 x 11 mm